Relaxační masáž

Kombinace klasické masáže a jemných hmatů pro odstranění bolesti, uvolnění těla a zklidnění mysli. Vhodná při dlouhodobém sezení, špatném držení těla, po sportu a při stresové zátěži.

Aroma masáž

Relaxační masáž s využitím éterických olejů pro zvýšení terapeutického účinku. Vhodná volba při stresové zátěži či při bolestivých a nepříjemných stavech (bolest hlavy, zad, PMS, úzkost, nespavost a další).

Těhotenská masáž

Relaxační masáž plná něhy a polštářků prováděná na boku pro největší pohodlí nastávající maminky. Hmaty jsou jemné a bezpečné. Odpočinek lze podpořit éterickými oleji vhodnými pro těhotenství.

Baňková masáž

Kombinace hmatů klasické a relaxační masáže společně s baňkami. Baňky vytvářejí podtlak, při kterém dochází k lepšímu prokrvení. Vhodná volba při bolesti svalů, kloubů i jako prevence celulitidy.

Dnešní doba je o tom zatnout zuby a makat. Ve chvíli, kdy spočineme v přirozeném tichu a klidu našeho těla a dovolíme svým pocitům, aby byly takové, jaké jsou, začnou se dít magické věci – vnitřní válka ustane a naše tělo se uvolní.

Dříve jsem pracovala v korporátním světě, a tak chápu potřebu relaxace a vypnutí. Rozhodla jsem se jít svou vlastní cestou při hledání léčby nejrůznějších zdravotních potíží, jelikož mi nedostačovala péče západní medicíny.

Klientům nabízím relaxační masáže s využitím éterických olejů v příjemném meditativním prostředí.

Ať již máte bolesti ze sedavého a náročného zaměstnání, špatného držení těla, jednostranné zátěže, stresu,… ráda vás přivítám ve svém masážním studiu.

Těším se na Vás.

Tereza Čechová

Ceník

RELAXAČNÍ / AROMA / BAŇKOVÁ MASÁŽ

30 min … 590 Kč
60 min … 990 Kč
90 min … 1490 Kč

 

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

30 min … 590 Kč
45 min … 790 Kč

 

Přijímám platbu v hotovosti, kartou, QR kódem nebo převodem na účet.

Při opakovaném zrušení domluveného termínu později než 24hod před termínem bude nový termín stanoven až po uhrazení poslední promeškané masáže (storno poplatek 100%).

Reference

Na masáži u Terezky jsem se celou dobu cítila velmi dobře. Prostředí na mě působilo uklidňujícím dojmem a vonné oleje a svíčky ještě více podpořily tuto atmosféru. Terezka byla milá a vnímavá. Odcházela jsem příjemně odpočatá a uvolněná a určitě se budu moc ráda vracet 😊

Anna

Paní Čechová je velmi šikovná a profesionální. Její masážní techniky jsou spíše regeneračního typu a člověk vždycky odchází jako znovuzrozený 😊 Masážní studio je vkusně zařízené a tichá relaxační hudba i doplňky pohladí na těle i na duši.

Gabriela

Masáž jsem si velmi užil, atmosféra je naprosto super, Tereza je moc šikovná.

Matěj

Kontakt

Sledujte mě na facebooku nebo instagramu.

Phone

+420 737 828 104

Address

Italská 29, Praha 2 (vchod přes kadeřnictví MK)

Kontaktní formulář

    .cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #ffffff;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2022/06/1-logo3.jpg); } #cata_button_18zreuf00c.cata-button{} #cata_button_gbb9dcsgmd.cata-button{} #cata_button_link_4yghfg3220{} #cata_button_link_iwvdejdvbi{} #cata_button_link_61hwvayikv{} #cata_button_link_1pgbvigiq4{} #cata_button_f0leyjrnub.cata-button{} #cata_button_lwwm12zgyy.cata-button{}#cata_button_lwwm12zgyy.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#dbc7b1}#cata_button_lwwm12zgyy.cata-button .cata-btn:hover{color: #000000; background-color:#dbc7b1} #cata_contactinfo_4flgb .cata-item i{width: 40px; height: 40px; } #cata_button_2o5hauchfv.cata-button{} #cata_button_link_bapngm3e9v{} #cata_button_link_r4yhmoou31{} #cata_button_link_yhxk2fb9ae{}