Relaxační masáž je perfektní forma odpočinku. Oddáte se relaxační hudbě, teplému oleji a pohodlnému lehátku. Hmaty jsou pomalejší a plynulejší oproti klasické masáži.

V rámci této masáže cíleně nezařazujeme „bolestivé“ techniky jako je hloubková masáž, hmatání a odstraňování spoušťových bodů apod.

Cílem je dostat klienta do velmi uvolněného stavu těsně před usnutím, aby došlo k odstranění stresu a utišení myšlenek. Vhodné je masáž zařadit při přepracování, psychosomatických onemocněních, úzkostech, bolesti hlavy, před/při menstruaci apod.

Pokud byste chtěli svou relaxační masáž obohatit, můžeme zařadit vhodné vonné oleje (viz aroma masáž).

Průběh masáže

Po přivítání se usadíte a povíte mi, jaký jste měli den a co Vás aktuálně trápí (akutní / chronické zdravotní potíže, emociální vytížení, stres…).

Po odložení oděvu následuje samotná masáž v délce dle Vašeho výběru nahřátým olejem. Začínáme pomačkáním reflexních zón přes ručník a pokračujeme masáží jednotlivých částí těla – záda a šíje, nohy zezadu, nohy zepředu, ruce, hlava a obličej.

Po dokončení hmatů Vás osuším ručníkem od oleje. (Není k dispozici sprcha.)

Po skončení masáže budete mít prostor na relaxaci a občerstvení.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #ffffff;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2022/02/relax-scaled.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); } #cata_button_y0avncnb68.cata-button{}