+420 737 828 104
info@terezacechova.com
spolupráce převážně ONLINE
Follow:
S Terezou jsem začal pracovat cca před 2 měsíci. Dva roky se mi táhnou zdravotní komplikace, které mě psychicky trápí. Když jsem zkoušel nějakou pomoc, tak mi nebyl nikdo schopný dát stejnou péči co právě Tereza, dokáže empaticky vnímat člověka a poskytnout informace, které chcete slyšet, ale zároveň pomáhají!! Je k dispozici, když jí potřebuje a nikoliv až za 14 dní. Tereza se o vás zajímá a to je velmi důležité. Určitě budu pokračovat v nastolené cestě.
Jan K., reflux jícnu a úzkosti
6 let mě trápí dráždivý tračník. Měla jsem pocit, že nehrála roli strava, stres ani změna prostředí, že se mi to děje „jen tak“, jen abych nebyla v klidu. Nic nezabíralo. Již před první konzultací jsem následovala Terezy doporučení a pozorovala jsem viditelné změny v mém trávení. Následně mi Tereza byla neustále k dispozici, komplexně se věnovala mému zdravotnímu stavu a dávala mi jasná doporučení v oblasti stravy, denního režimu a psychohygieny. Taky pro mě byly příjemnou novinkou sebekoučovací techniky (psaní do zápisníku). Takový obsah informací za tak krátkou dobu mi ještě nikdo jiný nedal, ne takto v souvislostech. Už teď se cítím líp, že konečně někdo pochopil moje problémy. Spolupráci s Terezou velmi doporučuji.
Lucie M., dráždivý tračník a úzkosti
Po porodu jsem se cítila na nic, trápila mě diastáza, projevilo se u mě začínající vyhoření a neměla jsem chuť cokoliv dělat. Objevily se i kožní potíže. Díky komunikaci s Terezou jsem absolvovala odborná vyšetření a zjistili mi histaminovou intoleranci. Tereza mi ukázala souvislosti mé stravy a potíží a dala inspiraci na změny. A také kroky k tomu, jak se o sebe začít zase starat. Změnila mi pohled na stravování, práci s psychikou a pohyb a došlo mi, že člověk musí začít nejprve u sebe.
Jiřina V., trávicí potíže a únava
Díky vytíženému dennímu režimu a psychice se mi rozjela ulcerózní kolitida. Trápily mě celodenní průjmy s krví, ztráta váhy, únava, nechuť cokoliv řešit a dělat. Tereza mě provedla mnoha kroky ke zlepšení mojí životní situace. Překopala mi způsob stravování, naučila mě vařit (!), a dala mi vychytávky na ušetření času a peněz. Poradila potravinové doplňky a techniky na práci s psychikou. Teď spokojeně tloustnu a na záchodě již nebydlím. 🙂 Jen je třeba zmínit, že zavedením změn se náhle člověk neuzdraví jak mávnutím kouzelného proutku. Je třeba vytrvat alespoň měsíc. A u autoimunit, jako mám já, to je mnohdy práce na celý zbytek života.
Vítězslav Č., ulcerózní kolitida a úzkosti
Při studiu na VŠ se u mě projevily začínající úzkosti, únava, pálení žáhy a průjem. Taky jsem neustále klepal nohou a nic na to nepomáhalo. Pořád jsem zkoumal, jakou závažnou diagnózu asi mám. Tereza mi poskytla podporu a dala věci do souvislostí, takový balík informací jsem nikde jinde nenašel. Když člověk začíná řešit zdravotní potíže, lehce se v informacích ztratí. Věděl jsem, na co se nově zaměřit, jak informace hledat, ověřovat a jak si mohu pomoci změnou životního stylu a doplňky. Už během pár dní po dodržování doporučení od Terezy se potíže uklidnily. Takže pokud je člověk ochotnej udělat v životě změnu, spolupráce s Terezou dává smysl.
Matěj P., pálení žáhy
Chtěla bych Vám poděkovat za dnešní konzultaci.
Jste velice milá a jde vidět, že víte o čem mluvíte. Líbilo se mi naše stejné naladění a vzájemná propojenost, takže nebylo potřeba věci tolik rozebírat, jelikož jsem věděla, o čem mluvíte. Dále mě zaujal nápad konzultaci natáčet, jelikož jsem se nemusela zdržovat poznámkami a ke konzultaci se takto mohu vždy vracet. Těším se na naši budoucí spolupráci.
Aneta D., jednorázová konzultace

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #ffffff;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2023/12/1-1-e1701633438199.png); } #separator_02p .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #ddc5cb;} #separator_i9p .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #ddc5cb;} #separator_623 .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #ddc5cb;} #separator_gw5 .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #ddc5cb;} #separator_msu .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #ddc5cb;} #cata_button_i4emlv0vgc.cata-button{}#cata_button_i4emlv0vgc.cata-button .cata-btn{color: #e49497;border-color:#e49497}#cata_button_i4emlv0vgc.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff;border-color:#e49497; background-color:#e49497}