+420 737 828 104
info@terezacechova.com
Spolupráce ONLINE nebo osobně v Praze
Follow:

NABÍDKA Vyberte si svou masáž

Relaxační masáž

Jemnější masáž pro odstranění bolesti, uvolnění těla a zklidnění mysli. Vhodná při stresovém napětí, psychosomatických potížích, dlouhodobém sezení a špatném držení těla.

Jak probíhá?
Aroma masáž

Masáž s využitím voňavých éterických olejů vybraných na míru každému klientovi. Vhodná volba při stresové zátěži, napětí či při bolestivých a nepříjemných stavech (PMS, úzkost, nespavost, psychosomatika).

Jak probíhá?
Těhotenská masáž

Masáž plná něhy a polštářků prováděna na boku. Masážní hmaty jsou jemné a bezpečné. Odpočinek lze podpořit éterickými oleji vhodnými pro těhotenství. Od 14. týdne těhotenství.

Jak probíhá?
Dětská masáž

Jemná a relaxační masáž pro školáky a jejich unavená záda. Masáží lze podpořit i regeneraci po sportu, uklidit roztěkanou mysl, ovlivnit trávení. Posiluje se dýchací, nervový a imunitní systém. Vhodné pro děti 8-15 let, v doprovodu rodičů, případně po domluvě.

Jak probíhá?
Masáž obličeje a hlavy

Kombinace lymfatické a kosmetické masáže, ve které opečujeme oblast klíční kosti, šíje, ramen, obličeje, hlavy a vlasů. Vyhlazuje vrásky, hýčká akné a unavené oči, pomáhá na tinnitus. Skvělá alternativa, pokud se vám zrovna nechce ke kosmetičce nebo na botox.

Jak probíhá?
Kterou masáž vybrat?
Vysvětlení najdete tady.

Jak se na masáž připravit

 • Hodinu přes masáží ideálně nejíst, aby vás netlačilo břicho při ležení.
 • Zvyšte pitný režim (voda, bylinný čaj). Pomůže odplavit toxiny z těla.
 • Nekonzumujte alkohol.
 • Můžete si dopřát sprchu – tělo se prokrví a svaly prohřejí.
 • Na masáž prosím nechoďte, pokud jste nemocní (platí i pro mírné nachlazení, kašel apod.). Masáž může zhoršit vaše onemocnění.
 • Nemusíte chodit s předstihem. Budu mít na vás dostatek času.
 • Před masáží sundejte prosím všechny šperky, hodinky apod.
 • Pokud máte speciální přání či zdravotní potíž, určitě mě o tom informujte.
 • Pokud si nejste čímkoliv jisti, neváhejte se na mě obrátit.

Co (ne)dělat po masáži

Po masáži můžete následovat tato doporučení:
 • zvýšit pitný režim (voda, bylinkové čaje; pomáhají odplavit toxiny z těla),
 • při pocitu hladu si dopřát lehčí jídlo (trávicí systém bude sice zrychlený, ale nechceme ho zatěžovat, když je energie potřeba jinde),
 • dopřát si odpočinek (masírované svaly potřebují čas na zotavení, jinak riskujete úraz např. při posilování),
 • vyčkat se sprchou a nechat působit vmasírovaný olej (platí zejména u aroma masáže)
 • vynechat alkohol, kávu (obecně stimulanty),
 • dávat pozor na prochladnutí.
Pokud se stane, že dojde po masáži ke zhoršení vašich potíží, neváhejte se mi ozvat.

Jak uplatnit dárkový poukaz

 • zkontrolujte prosím platnost poukazu a objednávejte se minimálně týden před koncem jeho platnosti
 • rezervujte si předem svůj termín přes rezervační systém (s uvedením kódu poukazu) nebo přes e-mail info@terezacechova.com
  Všechny dárkové poukazy se uplatňují na služby v provozovně: Matoušova 5, Praha 5 (pokud není domluveno jinak). Nákup nových dárkových poukazů je aktuálně pozastaven.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #ffffff;}.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2023/12/masaze.png); } #cata_iconbox_09bm8k954b h6{font-size: 12px;} #cata_iconbox_9smx7uxoyz h6{font-size: 12px;} #cata_iconbox_el50rm9vj9 h6{font-size: 12px;} #cata_iconbox_nwafk6npfj h6{font-size: 12px;} #cata_iconbox_m2jyffz0e0 h6{font-size: 12px;} #list_6lf5gyuawa li{ color: #898989;}#list_6lf5gyuawa li:before{ color: #e5b1b3;} #list_r5xbjcdalx li{ color: #898989;}#list_r5xbjcdalx li:before{ color: #e5b1b3;} #list_41o2q81f7u li{ color: #898989;}#list_41o2q81f7u li:before{ color: #e5b1b3;} #cata_button_351syymcu1.cata-button{}#cata_button_351syymcu1.cata-button .cata-btn{color: #FFFFFF; background-color:#e49497}#cata_button_351syymcu1.cata-button .cata-btn:hover{color: #FFFFFF; background-color:#dfa1a3} #cata_button_zqsg90zv1s.cata-button{}#cata_button_zqsg90zv1s.cata-button .cata-btn{color: #e49497;border-color:#e49497}#cata_button_zqsg90zv1s.cata-button .cata-btn:hover{color: #FFFFFF;border-color:#e49497; background-color:#e49497}