Aroma masáž

Masáž s využitím voňavých éterických olejů vybraných na míru každému klientovi. Vhodná volba při stresové zátěži, napětí či při bolestivých a nepříjemných stavech (PMS, úzkost, nespavost, psychosomatika).

Relaxační masáž

Jemnější masáž pro odstranění bolesti, uvolnění těla a zklidnění mysli. Vhodná při stresovém napětí, psychosomatických potížích, dlouhodobém sezení a špatném držení těla.

Těhotenská masáž

Masáž plná něhy a polštářků prováděna na boku. Masážní hmaty jsou jemné a bezpečné. Odpočinek lze podpořit éterickými oleji vhodnými pro těhotenství. Od 14. týdne těhotenství.

Masáž obličeje a hlavy

Kombinace lymfatické a kosmetické masáže, ve které opečujeme oblast klíční kosti, šíje, ramen, obličeje, hlavy a vlasů. Vyhlazuje vrásky, hýčká akné a unavené oči, pomáhá na tinnitus. Skvělá alternativa, pokud se vám zrovna nechce ke kosmetičce nebo na botox.

Dětská masáž

Jemná a relaxační masáž pro školáky a jejich unavená záda. Masáží lze podpořit i regeneraci po sportu, uklidit roztěkanou mysl, ovlivnit trávení. Posiluje se dýchací, nervový a imunitní systém. Vhodné pro děti 8-15 let, v doprovodu rodičů, případně po domluvě.

Dárkový poukaz

Nevšední zážitek - ticho, klid, úleva od bolesti a starostí. Obdarovaný si zvolí masáž dle vlastního přání. Čeká ho konzultace, odpočinek, občerstvení, aromaterapeutická směs na míru, prostor na relaxaci po masáži. Platnost poukazu je 180 dní.

CENÍK

AROMA MASÁŽ
60min … 1290 Kč*
90min … 1790 Kč

RELAXAČNÍ MASÁŽ
30min … 690 Kč
40min … 790 Kč
60min … 1290 Kč*
90min … 1790 Kč

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ
50min … 990 Kč

OBLIČEJ A HLAVA
30min … 590 Kč

DĚTSKÁ MASÁŽ
30min … 690 Kč

*Sleva pro seniory (60min 1090 Kč)
Ceník platný od 1.8.2023.

 

K masáži připojuji 15min konzultaci (zdarma), počítejte prosím s tímto časem nad rámec masáže.

Nabízím i víkendové termíny.

hotově, kartou, QR kódem
na fakturu, benefit poukazy

50% storno poplatek při opakovaném zrušení termínu později než 24h

NE erotické masáže

REFERENCE

Chcete-li si dopřát perfektní péči, navštivte Terku. Velmi příjemná a uvolňující masáž, krásné klidné prostředí, pohoda. Navíc Terka je velmi sympatická, hýčkala mě jako v bavlnce. Po masáži jsem dostala čokoládu, takže za mě super spokojenost 🙂

Kateřina H.

Velmi příjemné prostředí, milá atmosféra, cítila jsem se zde velmi dobře. Antistresová masáž byla naprosto parádní. Opravdu oceňuji úvodní konzultaci, na jejímž základě mi byla masáž přizpůsobena a zaměřena na konkrétní problematická místa na zádech. Odcházela jsem uvolněná a zrelaxovaná. Velmi doporučuji!

Karin K.

Masáže od Terezy jsou úžasné! Tereza mi vždy uleví od bolesti, poradí jak dál, je vidět, že ví co dělá! A ještě k tomu je milá a stále usměvavá. Doporučuji všem!

Lenka P.

Velmi příjemné a útulné studio. Jsem zvyklá na různé „sklepy“, takže tohle bylo milé překvapení, takhle to má vypadat! I prostředí je velmi důležité. Tereza je navíc skvělá masérka. Po 60 minutách jsem odcházela 100% uvolněná, odpočatá a od-stresovaná, jestli se to tak dá říct. 🙂 Velmi doporučuji.

Nikola H.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #ffffff;}.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; } #cata_iconbox_x1k2cf5qcg h6{font-size: 12px;} #cata_button_link_m3obt5rfq0{} #cata_iconbox_krfjuttdfn h6{font-size: 12px;} #cata_button_link_h0gkqstnym{} #cata_iconbox_kils6wpavn h6{font-size: 12px;} #cata_button_link_uf2jt3nhn6{} #cata_iconbox_fytnc0um1h h6{font-size: 12px;} #cata_button_link_chdhrq5n4j{} #cata_iconbox_qqabbfh2w4 h6{font-size: 12px;} #cata_button_link_s9npundgvu{} #cata_iconbox_d4xx1r5h01 h6{font-size: 12px;} #cata_button_link_u7hfnibjh5{} #cata_button_link_s3jhilv8r3{} #cata_button_link_dutsz9w0a2{} #cata_button_fvji79x5m3.cata-button{} #cata_button_c0p3jzcien.cata-button{}