+420 737 828 104
info@terezacechova.com
Spolupráce ONLINE nebo osobně v Praze
Follow:

Klasická masáž je nejvyhledávanější forma masáže, která pomáhá s odstraněním bolestí a prokrvením. Skvělým řešením je při bolestech svalů a kloubů, ať již z nevhodného sezení a držení těla, při jednostranné zátěži či po jakékoliv námaze.

Zařazujeme zde tvrdší hmaty než u masáže relaxační a měkčí techniky než u masáže sportovní, přičemž cílíme na spoušťové body a bolestivá místa. Především chceme ale dosáhnout uvolnění a prokrvení.

Nejedná se o hloubkovou masáž, kterou smí většinou provádět jen masér s certifikací pro oblast zdravotnictví.

Průběh masáže

Po přivítání se usadíte a povíte mi, jaký jste měli den a co Vás aktuálně trápí (akutní / chronické zdravotní potíže, emociální vytížení, stres…).

Po odložení oděvu následuje samotná masáž v délce dle Vašeho výběru nahřátým olejem. Začínáme pomačkáním reflexních zón přes ručník a pokračujeme masáží jednotlivých částí těla – záda a šíje, nohy zezadu, nohy zepředu, ruce, hlava a obličej.

Zdržíme se na místech, kde pocítíte bolestivost a kde nahmatáme tzv. spoušťové body. K jejich odstranění využiji Vaší spolupráce, kdy bolestivost prodýcháte. Na tato místa můžeme také využít baňkování, přičemž přiložená baňka pomůže s prokrvením tkáně.

Po dokončení hmatů Vás osuším ručníkem od oleje. (Není k dispozici sprcha.)

Po skončení masáže budete mít prostor na relaxaci a občerstvení.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #ffffff;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2022/02/klasika-scaled.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }