+420 737 828 104
info@terezacechova.com
Spolupráce ONLINE nebo osobně v Praze
Follow:
Relaxační masáž určená pro lidi stále sedící v pozici zkroucené krevety, např. u monitoru v kanceláři nebo řidiče. 🦐 A také pro vyčerpané manažery/podnikatele ve stálém stresovém vypětí, kteří stíhají jen kávu a X týmových porad v kuse.
 
Tahle masáž je totiž kratší než mnou běžně nabízené, má 40min, tudíž ji stihnete třeba přes oběd. ⌚
Je zaměřená jen na vrchní polovinu těla s důrazem na zatuhlost zad, bolest hlavy a rukou od kancelářské myši, bolest očí od monitoru a hluboký dech.
Je tedy rychlá a efektivní 👌

Průběh masáže

Po přivítání se usadíte a povíte mi, jaký jste měli den a co Vás aktuálně trápí (akutní / chronické zdravotní potíže, emociální vytížení, stres…).

Po odložení oděvu následuje samotná masáž v délce 40min.

Začínáme pomačkáním reflexních zón přes ručník a pokračujeme masáží zad, šíje, rukou a hlavy (zejména akupresurní body na hlavě a obličeji).

Po dokončení hmatů Vás osuším ručníkem od oleje. (Není k dispozici sprcha.)

Po skončení masáže budete mít prostor na relaxaci a občerstvení.


.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2022/12/2022_12_21_Tereza-24-of-39-scaled.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); } #cata_button_qk44zr7hlv.cata-button{}#cata_button_qk44zr7hlv.cata-button .cata-btn{color: #FFFFFF; background-color:#e49497}#cata_button_qk44zr7hlv.cata-button .cata-btn:hover{color: #FFFFFF; background-color:#dfa1a3}