+420 737 828 104
info@terezacechova.com
Spolupráce ONLINE nebo osobně v Praze
Follow:

Vitestin: Zázrak na trávicí potíže

Že je střevo naším největším imunitním orgánem už asi víte. 👆 A že se ve střevech tvoří hormony štěstí jste také možná již slyšeli.

Co dělat ale v situaci, kdy vás trápí zažívací potíže a nic na ně nezabírá? 👀
▪ IBS (dráždivý tračník = nervózní zažívání),
▪ IBD (Crohnova choroba a ulcerózní kolitida)
▪ akutní i chronické průjmy, zácpa,
▪ pálení žáhy, reflux, zánět jícnu,
▪ těžkost a bolest žaludku
▪ a další.

🧪 Vyzkoušela jsem už za ta léta všechno, fakt! Potravinové doplňky, byliny, léky, cvičení, stravovací opatření, půsty, meditaci… Dnes mám pro vás tip, který mně a mým blízkým zabral do pár dnů.

👉 Vitestin. 

🌱 Přírodní doplněk. Směs ženšenu, aloe vera a deseti českých bylinek. Konzistence ve formě gelu, chuťově spíš neutrální. Účinný je na všechny výše zmíněné problémy + má skvělý vliv na játra, pleť, vlasy, klouby a úroveň naší energie. Dá se konzumovat i preventivně na posílení imunity.

Seženete ho v prodejnách zdravé výživy nebo přímo na webu výrobce, odkud lze objednat. Dorazil by vám tak přímo domů.

~~~

Nejedná se o placenou spolupráci. 🙃 V mých očích je tenhle přípravek ZÁZRAK a doporučuji ho všem, kteří už si neví rady. Fotky a info čerpáno z vitestin.cz.

Tento příspěvek není lékařským doporučením, pouze sdílením praktických tipů.

 

TAGS:


.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2023/05/2-scaled.jpg); }