+420 737 828 104
info@terezacechova.com
Spolupráce ONLINE nebo osobně v Praze
Follow:

Příběh o autíčku

Varovný signál

Vše, co se děje s vaším tělem v podobě nepříjemných příznaků, nebo s vaší psychikou a energií, berte jako znamení. Znamení vašeho těla, které na vás volá a upozorňuje, že něco není v pořádku. Něčeho děláte příliš a něčeho málo. Tělo necítí rovnováhu, necítí se v bezpečí a upozorňuje na to varovným signálem (bolest hlavy, únava…).

Pro lepší pochopení vám to vysvětlím v Příběhu o autíčku.

Příběh o autíčku

Žilo bylo autíčko, třeba to vaše, pokud nějaké vlastníte. Tomuto autu dochází benzín a upozorňuje vás na to svítící varovnou kontrolkou (= bolest, nemoc, únava…).

Vy se při jeho užívání snažíte šlapat na plyn, ujet delší a delší vzdálenost ve vysoké rychlosti, hlavně RYCHLE A EFEKTIVNĚ/CO NEJVÍC DOKONALE, za nepříznivých podmínek, které auto stresují. Jenže autu zrovna došel onen benzín a zadrhává se mu motor. Přehřívá se a pokud nezastavíte a nenatankujete, může být nenávratně poškozeno.

Co uděláte s autem? Zastavíte, necháte zahřátý motor odpočinout a natankujete nádrž do syta. Možná vyměníte rozbité díly, pokud existují, a když považujete auto za bezpečné a schopné provozu, jedete dál.

Pokud jste unavení, vyčerpaní, trpíte nějakou nemocí nebo máte bolesti, jste zadřené auto. Co aktuálně potřebujete prioritně udělat? Potřebujete dojet na benzínku, vypnout motor, do nádrže zastrčit tankovací hadici a načerpat.

Představte si, jak to spokojené autíčko bumbá benzín s pochvalným „aaaach, konečně!“.

Potřebujete vychladnout, odpočinout si, dosytit, dočerpat, dovyživit.

NESTAČÍ „PŘELEPIT“ VAROVNÉ KONTROLKY, NEBO SI JICH NEVŠÍMAT. AUTO DŘÍVE ČI POZDĚJI SAMO STEJNĚ ZASTAVÍ.

TAGS:


.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2023/05/2-scaled.jpg); }