Úzkost a panická ataka

Úzkost a panická ataka

Panická ataka. Může to začít nenápadně 👀 samovolná úzkost lišící se intenzitou, nevysvětlitelné noční můry, strachy zahrnující náhlé návaly dušnosti, potu, třes, nespavost a další fyzické projevy jako poruchy trávení, bolesti hlavy 🩺

🧠 Při samotné atace člověk zažívá pocity strachu, často bez zjevné příčiny. Přidává se STRACH ZE STRACHU, strach ze smrti, že omdlím, že se zblázním, vyskočím z kůže.

👁‍🗨 Pokud vás trápí něco podobného, zbystřete. Ráda bych vám předala tipy, jak takové těžké období překonat.

Na mé cestě mi pomohlo mnoho věcí 👇
▪ pochopit, proč se mi to děje
▪ vnímat tělo a naučit se stavům přecházet
▪ změna životosprávy
▪ dechová cvičení a relaxační techniky
▪ EFT metoda
▪ BACHOVY ESENCE

🎥 Na mém Youtubu najdete videa Co to je panika, její příznaky, přírodní metody pomoci, vedené meditace. Vše zdarma. Také vám mohu nabídnout osobní či online konzultaci, respektive podporu a popovídání o vašich potížích + tipy, jak s aktuální situací naložit.

💻 Sestavím vám například i individuální směs esencí přímo na vaše potíže. Lze to řešit i ONLINE z pohodlí domova, ať nemáte další stres z cesttování.

Napiište mi 👉 info@terezacechova.com.

Držím palce 🤍

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2023/07/panika.png); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }