Jsou moje masáže „EZO“?

Jsou moje masáže „EZO“?

„Jsou vaše masáže EZO?“ ptá se klient. 👀

Moje masáže jsou ezo natolik, nakolik daný klient potřebuje 🙃 Pracuji hlavně s tím, že nejsme složeni jen z masa, ale že existuje nějaká mysl a psychika, duše, emoce, energie. A pojem energie zná každý z nás: to je přesně to, co cítíte po ránu, když se dobře vyspíte. 💤 Většina lidí má ale této energie málo, protože jsou životem nuceni energii více vydávat než přijímat.

👐 Do masáží zapojuji vědomý dotek a aromaterapii. To není ezo. Pokud klient potřebuje, nastupují bachovy esence nebo další konzultace.

📿 Také pracuji s čínskou medicínou, tibetskou mísou, meditacemi, krystaly, jógou. To není žádné voodoo, to jsou techniky pocházející z východu a vyvíjí se přes 5tis. let.

Pokud s vámi takové věci nerezonují, vůbec to nevadí.

Užijeme si společné povídání a pečující masáž. Nic nemusíte řešit 🖤

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2023/01/masaz-hlavy.png); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }