+420 737 828 104
info@terezacechova.com
Spolupráce ONLINE nebo osobně v Praze
Follow:

Recept: Krystalová voda

Recept: Krystalová voda

Nedůveřuju pražský kohoutkový vodě. Chtěla jsem nabídnout sobě i klientům něco, z čeho ucítím zdraví a sílu přírody. 🌱 Co bude v harmonii těla – duše – mysli.

A vznikla KRYSTALOVÁ VODA. 💧

💎 Voda obohacená o vlastnosti minerálů, které prospívají našemu tělu. Nejčastěji se používá křišťál, růženín, ametyst, kalcit a jadeit. Určitě jste slyšeli i o zdravotních účincích horniny Šungit, tak tu tam můžeme přimíchat taky.

⭐️ Křišťál symbolizuje očistnou a léčivou energii, prosvětluje myšlenky. Růženín je kamenem lásky a srdce, probouzí v nás pocit mírnosti, jemnosti. Učí nás být trpěliví, laskaví – i sami k sobě. Ametyst je spojován s očistou a ochranou proti negativní energii. Propojuje duševní a duchovní svět, uklidňuje, umírňuje emoce, uzemňuje.

🌹 Občas přidám kapku růžového hydrolátu na procítění ženské energie, uklidnění, např. zmírnění spěchu/bušení srdce – pomáhá mým přepracovaným klientkám 😊

 

TAGS:


.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2023/07/Snimek-obrazovky-2023-07-26-151547.png); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }