+420 737 828 104
info@terezacechova.com
Spolupráce ONLINE nebo osobně v Praze
Follow:

Chlorofyl

Chlorofyl

Chlorofyl 🌿 já ho piju v tekuté formě (tzv. tekutý chlorofyl) a chci vám na něj dát tip 👆

Je to zelené barvivo, které se nachází v rostlinách a používá se jako potravinový doplněk. Také je klíčovým prvkem pro fotosyntézu.

🍃 Často nazýván „tekuté slunce“ nebo “krev rostlin“. Je zajímavé, že základní molekula chlorofylu je téměř shodná s molekulou hemoglobinu (krevní barvivo, díky kterému červené krvinky mohou transportovat kyslík z plic do buněk celého těla). Rozdíl je v jediném atomu, neboť chlorofyl v sobě uchovává atom hořčíku a hemoglobin atom železa.

▫ super na imunitu a zánět
▫ podporuje tvorbu červených krvinek
▫ doplňuje vitamíny
▫ reguluje trávení
▫ harmonizuje krevní tlak
▫ regeneruje oči atd.

💰 Chlorofyl lze zakoupit v mnoha formách, jako jsou kapsle, tablety, kapky nebo prášky. Nejlepší zdroje chlorofylu jsou však zelené rostliny, jako jsou špenát, řeřicha, petržel nebo zelená zelenina. Pokud preferujete doplňky stravy, můžete je zakoupit v lékárnách nebo specializovaných obchodech s potravinovými doplňky.

TAGS:


.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2023/07/Snimek-obrazovky-2023-07-26-152614.png); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }