Proč na masáž ke mně

Proč na masáž ke mně

„V dnešní době je masérů milion. V čem se ale liší vaše masáže? V čem jste jiná?“ 🤷‍♀️

🫶 Nabízím klientům hlavně to, co já sama u masérů hledala a nenašla. Nemám ráda „syndrom bílého pláště“ a sterilní bílé nemocniční prostředí. A nemám ráda, když se po masáži musím hned zvednout a letět pryč s rozmazanou řasenkou a otlačeným obličejem, bez sklenice vody. Nejsem lékařem, který by na vás měl pár minut – za mnou lidé přichází pro relax a uvolnění. Jdou za individuálním přístupem, péčí a něhou.

🕯 Moje studio nabízí meditativní atmosféru – relaxační hudbu, svíčky, světýlka, vůně, vyhřívané lehátko, měkké polštáře, deky a hlavně skvělou masáž. Působím na všechny smysly (celostně), aby klient vystoupil z hlavy a oprostil se od starostí. Každá masáž je jiná, přesně taková, jakou klient v daný okamžik potřebuje.

⏰ Mám na klienta dostatek času před i po masáží. Nikdo další neklepe na dveře, nemusíme nikam spěchat. Nejde mi o kvantitu, ale kvalitu.

Z pohledu klienta i já vím, že 50% zážitku z masáže (ne-li více) tvoří vzájemná sympatie a soulad mezi masérem a klientem.

 

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2022/02/tulipany-scaled.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }