+420 737 828 104
info@terezacechova.com
Spolupráce ONLINE nebo osobně v Praze
Follow:

Masáž vs. fyzioterapie. Je rozdíl?

Lidé si masáž často pletou s fyzioterapií. 🙉

👉 Fyzioterapie je součást (zdravotní) rehabilitace. V rámci ní se řeší fyzický problém pohybového aparátu, kdy probíhá dialog a stálý kontakt s klientem. Jedná se především o práci s fyzickým tělem.

👉 Při masáži dochází ke kontaktu i s duší klienta. Masáž by měla být bez mluvení, aby si klient mohl zvědomit dotyky a zrelaxovat. Samozřejmě také řešíme potíže pohybového aparátu, ale v rámci toho můžeme rozpustit třeba i bloky emočního charakteru, nebo zmírnit psychosomatické potíže.

TAGS:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2022/02/5R1A9095-scaled.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }