+420 737 828 104
info@terezacechova.com
Matoušova 5, Praha 5
Follow:

Jak umýt olej z vlasů?

Jak dostat ten olej z vlasů?! 🥴

1) Do nezvhlčených vlasů vetřete šampon. Pokud by byly vlasy namočené ihned, voda bude mít rušivý vliv na rozklad částic oleje, který se bude těžko odstraňovat. Rozetřete ledabyle na povrchu hlavy a do pokožky.
2) Naneste šampon znovu 1-2x a konečky prstů dozetřete po celé délce vlasů včetně konečků. Nyní by šampon měl začít trochu pěnit. Šampon společně s olejem vytvoří emulzi, která půjde lépe smýt.
3) Vlasy můžete nyní opláchnout teplou vodou.
4) Naneste poslední vrstvu šamponu na spláchnuté vlasy. Ten by měl nyní pěnit již hodně (stačí ho tedy menší množství než v předchozích krocích).

Hotovo. Funguje? 🙂

TAGS:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.terezacechova.com/wp-content/uploads/2022/02/tulipany-scaled.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }